ZUŠ Václava Talicha Beroun

Husovo náměstí 77
26601 Beroun
Region: Středočeský

www.zusberoun.cz
Kontaktní e-mail: zastupce@zusberoun.cz

Vyučované obory:

Hudební obor

Výtvarný obor

Taneční obor

Literárně-dramatický obor

Houslový workshop s Janem Talichem

Pořádá: ZUŠ Václava Talicha Beroun
Místo konání akce:
Husovo náměstí 77
Beroun
Datum a čas:
28. května 2019
od 10:00 — do 19:00
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Houslový workshop s Janem Talichem se koná již druhým rokem u příležitosti ZUŠ OPEN a výročí narození dirigenta a houslisty Václava Talicha. Žáci hry na housle ze ZUŠ V. TALICHA a okolních ZUŠ budou pracovat pod vedením Jana Talicha. Večer následuje koncert s názvem "Pocta Václavu Talichovi".

Kontakt:

Andrea Borovská  702210386 zastupce@zusberoun.cz 

Den otevřených dveří

Pořádá: ZUŠ Václava Talicha Beroun
Místo konání akce:
Husovo náměstí 77
Beroun
Datum a čas:
31. května 2019
od 13:00 — do 16:00
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Den otevřených dveří v ZUŠ V. Talicha v den konání ZUŠ Open 31. 5. 2019.

ZUŠ Open 2019 ve Valdštejnské zahradě Senátu Parlamentu ČR

Pořádá: ZUŠ OPEN
Místo konání akce:
Letenská 10
Praha
Datum a čas:
1. června 2019
od 10:30 — do 21:00
Kategorie:
kombinovaný program
Anotace akce:

Pod záštitou místopředsedy Senátu Parlamentu ČR pana Milana Štěcha se bude celý den odehrávat bohatý kulturní program škol ve Valdštejnské zahradě v režii základních uměleckých škol z celé ČR, který vyvrcholí večerním koncertem k oslavě 30 let činnosti zušek v demokratickém státu za účasti patronky projektu režisérky Alice Nellis a dalších významných hostů.

 

Návštěvníci se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení 850 dětí, výstavu výtvarných děl, dílničky a workshopy. Program je oslavou Dne dětí uměním  a radosti z něj a je vhodný pro širokou veřejnost, zejména pak pro rodinné publikum.

 

Detailní program celého dne

 

Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava-Slezská Ostrava, Keltičkova 4, Keltičkova 4, Ostrava
ZUŠ Třemošná, Družstevní 750, Třemošná
Základní umělecká škola Nad Alejí 28, Praha 6, Petřiny, Nad Alejí 28/1879, Praha
Základní umělecká škola, Praha - Klapkova, Klapkova 25, Praha
Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze, K Brance 72/2, Praha
Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, Šmeralova 15, Karlovy Vary
Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, Trnkova 1784/81, Brno
Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, Šmeralova 489/32,, Karlovy Vary
Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Nové Město nad Metují, Husovo náměstí 1209, Nové Město nad Metují
Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, Hudební 596/6, Ostrava
Základní umělecká škola Horní Slavkov, Školní náměstí 214 , Horní Slavkov
Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Slezská 21, Praha 2, Slezská 21, Praha
Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32, Na Vozovce 32, Olomouc
Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště , Praha
Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod, Smetanovo náměstí 31, Havlíčkův Brod
Základní umělecká škola Kraslice, Pohraniční stráže 67, Kraslice
Základní umělecká škola Kroměříž, Jánská 31, Kroměříž
Základní umělecká škola Na Popelce, Praha 5 - Košíře, Na Popelce 1/18, Praha
Základní umělecká škola Otrokovice, Školní 806, Otrokovice
Základní umělecká škola Praha 1, U Půjčovny 4, U Půjčovny 4, Praha
Základní umělecká škola Uherský Ostroh, Šance 166, Uherský Ostroh
Základní umělecká škola Uherský Brod, Mariánské náměstí 65, Uherský Brod
Základní umělecká škola Zlín, Štefánikova 2987, Zlín
Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, Liberec
Základní umělecká škola, Piaristické nám. 1, České Budějovice, Piaristické náměstí č. 1, České Budějovice
Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295, Olešská 2295/16, Praha
Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16, Šimáčkova 16, Praha
Základní umělecká škola, Praha - Lounských, Lounských 4/129, Praha
Základní umělecká škola,Velešín, U Hřiště 527, Velešín
ZUŠ F. Pišingera, Trhové Sviny, Sokolská, Trhové Sviny
ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1, Praha
ZUŠ Václava Talicha Beroun, Husovo náměstí 77, Beroun
ZUŠKA?ZUŠKA!, Multikulturní festival umění mladých ve Zlínském kraji, Zlín
Základní umělecká škola Štefánikova, Štefánikova 19, Praha
Základní umělecká škola B-Art, o.p.s., Zašová 43, Zašová
Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, J. A. Komenského 677, Klášterec nad Ohří
Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6, Zderazská 6, Praha
Základní umělecká škola Černošice, Střední 403, Černošice
Základní umělecká škola Žatec, Studentská 21030, Žatec
Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, Jeronýmova 100, Vysoké Mýto
Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II, Jindřichův Hradec
Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2, Linecká 2, Kaplice
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka , Školní náměstí 906, Lysá nad Labem
Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo náměstí 133 , Bystřice pod Hostýnem
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha
Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56/III, Soběslav
Základní umělecká škola Oskara Nedbala Tábor, Martínka Húsky 62, Tábor
ZUŠ Třeboň, Hradební 24, Třeboň

ZUŠparáda

Pořádá: ZUŠ Řevnice
Místo konání akce:
Zámecká 1
Liteň
Datum a čas:
1. června 2019
od 11:00 — do 18:00
Kategorie:
kombinovaný program
Anotace akce:

Jedním z vrcholů dění ve Středočeském kraji bude oslava Dne dětí celodenním happeningem ZUŠ Open v Litni, který vzniká ve spolupráci s Festivalem Jarmily Novotné.

V krásných prostorách zámku Liteň, zámecké zahrady a v přilehlých budovách chystají školy z regionu bohatý kulturní program napříč obory. Těšit se můžete např. na prezentaci hudebních sborů a souborů mnoha žánrů, rozsáhlou výstavu v zahradě, výtvarný site specific projekt, zpracování autorské pohádky "O Dorotce a čertovi", historické i lidové tance, provedení autorského muzikálu, živou fotolaboratoř, prezentaci dětských filmů...

Kontakt:

Ivana Junkova <pivajunkova@seznam.cz>

Další zúčastněné školy:
ZUŠ J.A.Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21, Benátky nad Jizerou
ZUŠ Václava Talicha Beroun, Husovo náměstí 77, Beroun
ZŠ a ZUŠ Líbeznice, Měšická 322, Líbeznice
Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574, Nymburk
Soukromá základní umělecká škola Dr. Lidinské, Tovární 66, Beroun
Základní umělecká škola Černošice, Střední 403, Černošice
Základní umělecká škola Kouřim, Nové město 180, Kouřim
Základní umělecká škola Dobřichovice, Lomená 159, Dobřichovice