ZUŠ Třemošná

Družstevní 750
330 11 Třemošná
Region: Plzeňský

www.zustremosna.cz
Kontaktní e-mail: reditelka@zustremosna.cz

Nýřanské zuškování

Pořádá: ZUŠ Nýřany,okres Plzeň - sever
Místo konání akce:
náměstí
Nýřany
Datum a čas:
18. května 2019
od 14:00 — do 19:00
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Společný projekt pěti základních uměleckých škol ORP Nýřany a ORP Stod za spoluúčasti MAS Radbuza.

Doprovodné akce:

Doprovodným programem bude výtvarný workshop.

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Prohlédnout

Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola Holýšov, Školní 96, Holýšov
ZUŠ Třemošná, Družstevní 750, Třemošná
Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace, Stromořadí 439, Dobřany

ZUŠ Open v Plzni

Pořádá: Základní umělecká škola, Plzeň
Místo konání akce:
Náměstí republiky
Plzeň
Datum a čas:
31. května 2019
od 09:30 — do 1. června 2019
od 19:15
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Společný happening ZUŠ Plzeňského kraje pod záštitou hejtmana a primátora města Plzně.

Pátek 31.5.2019

9:30 Rokycany Pěvecký sbor 
9:55 B. Smetany Plzeň  Pěvecký sbor Notičky
10:25 Tachov Pěvecký sbor
10:50 Klatovy Pěvecký sbor 
11:20 T. Brzkové Plzeň Pěvecký sbor + Basta fidli
11:45 B. Smetany Plzeň  Pěvecký sbor Javořičky
12:20 B. Smetany Plzeň  Folklórní soubor Plzeňáček
12:45 Chválenická, Plzeň Folklórní soubor Meteláček
13:10 Dobřany Folklórní soubor Vozembach
14 - 15 hodin návštěva Madgaleny
 Kožené - společný zpěv písní "Pod tím naším okénečkem"
 a "Plzeňská věž"
15:00 T. Brzkové Plzeň Malý taneční orchestr (M. Šašek)
15:50 Sokolovská, Plzeň Ambito (J. Podroužek)
16:40 T. Brzkové Plzeň Dechový orchestr Plzeňanka(R. Kopecký)
17:30 Třemošná Tremolo (D. Bárta)
18:20 Chválenická, Plzeň Velký dechový orchestr (J. Candra)

Sobota 1.6.2019

9:00 Sokolovská Taneční obor
9:20 Chválenická, Plzeň Taneční obor
9:40 T. Brzkové, Plzeň Taneční obor
10:00 B. Smetany, Plzeň Taneční obor
10:20 Dobřany Taneční obor
10:40 Rokycany Taneční obor
11:00 Přeštice Taneční obor
11:20 Domažlice Taneční obor
11:40 Klatovy Taneční obor
12:00 Tachov Taneční obor
     
12:45 Rokycany Big band (p. uč. Vimr)
13:30 Chválenická, Plzeň Akordeonový orchestr (J. Stach)
14:15 Horšovský Týn Saxofonové trio  + Folklorní soubor 
15:00 Nýřany Pevěcké sbory + A. Flajšmanová
15:45 Domažlice Pěvecký sbor
16:30 Nýřany Marioneta (instrum. Soubor)
17:15 Nýřany Drums (rytmicko-melodický soubor)
18:00 Dobřany Dětský orchestr Macarát
18:45 B. Smetany, Plzeň Dechový Junior orchestr

 

Doprovodné akce:

Představení výtvarného oboru ZUŠ T. Brzkové, ZUŠ Chválenická

Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54, Sokolovská 54, Plzeň
ZUŠ Nýřany,okres Plzeň - sever, Nerudova 440, Nýřany
Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova1, Rokycanova 1, Tachov
ZUŠ Třemošná, Družstevní 750, Třemošná
ZUŠ B. Smetany, Plzeň, Revoluční 100, Revoluční 100, Plzeň
ZUŠ Horšovský Týn, Sady Petra Bezruče, 101, Horšovský Týn

ZUŠ Open 2019 ve Valdštejnské zahradě Senátu Parlamentu ČR

Pořádá: ZUŠ OPEN
Místo konání akce:
Letenská 10
Praha
Datum a čas:
1. června 2019
od 10:30 — do 21:00
Kategorie:
kombinovaný program
Anotace akce:

Pod záštitou místopředsedy Senátu Parlamentu ČR pana Milana Štěcha se bude celý den odehrávat bohatý kulturní program škol ve Valdštejnské zahradě v režii základních uměleckých škol z celé ČR, který vyvrcholí večerním koncertem k oslavě 30 let činnosti zušek v demokratickém státu za účasti patronky projektu režisérky Alice Nellis a dalších významných hostů.

 

Návštěvníci se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení 850 dětí, výstavu výtvarných děl, dílničky a workshopy. Program je oslavou Dne dětí uměním  a radosti z něj a je vhodný pro širokou veřejnost, zejména pak pro rodinné publikum.

 

Detailní program celého dne

 

Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava-Slezská Ostrava, Keltičkova 4, Keltičkova 4, Ostrava
ZUŠ Třemošná, Družstevní 750, Třemošná
Základní umělecká škola Nad Alejí 28, Praha 6, Petřiny, Nad Alejí 28/1879, Praha
Základní umělecká škola, Praha - Klapkova, Klapkova 25, Praha
Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze, K Brance 72/2, Praha
Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, Šmeralova 15, Karlovy Vary
Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, Trnkova 1784/81, Brno
Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, Šmeralova 489/32,, Karlovy Vary
Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Nové Město nad Metují, Husovo náměstí 1209, Nové Město nad Metují
Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, Hudební 596/6, Ostrava
Základní umělecká škola Horní Slavkov, Školní náměstí 214 , Horní Slavkov
Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Slezská 21, Praha 2, Slezská 21, Praha
Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32, Na Vozovce 32, Olomouc
Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště , Praha
Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod, Smetanovo náměstí 31, Havlíčkův Brod
Základní umělecká škola Kraslice, Pohraniční stráže 67, Kraslice
Základní umělecká škola Kroměříž, Jánská 31, Kroměříž
Základní umělecká škola Na Popelce, Praha 5 - Košíře, Na Popelce 1/18, Praha
Základní umělecká škola Otrokovice, Školní 806, Otrokovice
Základní umělecká škola Praha 1, U Půjčovny 4, U Půjčovny 4, Praha
Základní umělecká škola Uherský Ostroh, Šance 166, Uherský Ostroh
Základní umělecká škola Uherský Brod, Mariánské náměstí 65, Uherský Brod
Základní umělecká škola Zlín, Štefánikova 2987, Zlín
Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, Liberec
Základní umělecká škola, Piaristické nám. 1, České Budějovice, Piaristické náměstí č. 1, České Budějovice
Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295, Olešská 2295/16, Praha
Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16, Šimáčkova 16, Praha
Základní umělecká škola, Praha - Lounských, Lounských 4/129, Praha
Základní umělecká škola,Velešín, U Hřiště 527, Velešín
ZUŠ F. Pišingera, Trhové Sviny, Sokolská, Trhové Sviny
ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1, Praha
ZUŠ Václava Talicha Beroun, Husovo náměstí 77, Beroun
ZUŠKA?ZUŠKA!, Multikulturní festival umění mladých ve Zlínském kraji, Zlín
Základní umělecká škola Štefánikova, Štefánikova 19, Praha
Základní umělecká škola B-Art, o.p.s., Zašová 43, Zašová
Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, J. A. Komenského 677, Klášterec nad Ohří
Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6, Zderazská 6, Praha
Základní umělecká škola Černošice, Střední 403, Černošice
Základní umělecká škola Žatec, Studentská 21030, Žatec
Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, Jeronýmova 100, Vysoké Mýto
Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II, Jindřichův Hradec
Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2, Linecká 2, Kaplice
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka , Školní náměstí 906, Lysá nad Labem
Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo náměstí 133 , Bystřice pod Hostýnem
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha
Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56/III, Soběslav
Základní umělecká škola Oskara Nedbala Tábor, Martínka Húsky 62, Tábor
ZUŠ Třeboň, Hradební 24, Třeboň