Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267
38501 Vimperk
Region: Jihočeský

Kontaktní e-mail: reditel@zusvimperk.cz
Odkaz na facebook: https://www.facebook.com/zus.vimperk

Vyučované obory:

Hudební obor

Výtvarný obor

Taneční obor

Literárně-dramatický obor

Výstava prací absolventů výtvarného oboru

Pořádá: Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
Místo konání akce:
Pivovarská 61/16
Vimperk
Datum a čas:
6. května 2019
od 16:30 — do 31. května 2019
od 20:00
Kategorie:
hudba
Kontakt:

www.zusvimperk.cz

Představení základní umělecké školy pro žáky škol

Pořádá: Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
Místo konání akce:
Johnova 226
Vimperk
Datum a čas:
31. května 2019
od 08:00 — do 12:00
Kategorie:
hudba
Kontakt:

www.zusvimperk.cz

Prezentace jihočeských ZUŠ v prostorách krajského úřadu

Pořádá: Základní umělecká škola Václava Pichla Bechyně, Klášterní 39
Místo konání akce:
U Zimního stadionu 1952/2
České Budějovice
Datum a čas:
7. května 2019
od 13:00 — do 27. června 2019
od 16:00
Kategorie:
výstava / vernisáž
Anotace akce:

Výstavou v prostorách krajského úřadu se představí 17 jihočeských "zušek". Budou prezentovat především život svých škol: soubory, sbory, úspěchy, výjimečné akce, spolupráci s městy i s dalšími organizacemi... To vše doplněné výtvarnými pracemi svých žáků. Součástí prezentace bude také pozvánka na programy konané v rámci ZUŠ Open.

Vernisáž se koná v úterý 7. 5. od 13. hodin.

Upřesňující informace:
po, st: 8 - 17 hod., út, čt: 8 - 16 hod., pá: 8 - 14 hod.
Další zúčastněné školy:
Soukromá základní umělecká škola SOLIS s.r.o., Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice
Základní umělecká škola Oskara Nedbala Tábor, Martínka Húsky 62, Tábor
Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II, Jindřichův Hradec
Základní umělecká škola Vodňany, nám. 5. května 104, Vodňany
Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2, Linecká 2, Kaplice
Základní umělecká škola, Piaristické nám. 1, České Budějovice, Piaristické náměstí č. 1, České Budějovice
Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110, Husova 110, Prachatice
Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263, Kochana z Prachové 263, Strakonice
Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267, Nerudova 267, Vimperk
Základní umělecká škola,Velešín, U Hřiště 527, Velešín
ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy, Stachy 253, Stachy
ZUŠ B. Jeremiáše, Otakarova 43, České Budějovice
ZUŠ Český Krumlov, Kostelní, Český Krumlov
ZUŠ F. Pišingera, Trhové Sviny, Sokolská, Trhové Sviny
ZUŠ Milevsko, Libušina 1217, Libušina 1217, Milevsko
ZUŠ Třeboň, Hradební 24, Třeboň

Společné vystoupení Jihočeských ZUŠ v Českých Budějovicích

Pořádá: Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek
Místo konání akce:
Sokolský ostrov
České Budějovice
Datum a čas:
31. května 2019
od 10:00 — do 20:00
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Vrcholem letošního ZUŠ Open v Jihočeském kraji bude společný program škol na velkém pódiu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. V průběhu dne vystoupí nejlepší soubory sbory i sólisté z jihočeských zušek. Prezentovat se budou i zástupci ostatních oborů. V podvečerních hodinách spolu s dětmi vystoupí také zakladatelka fondu Magdalena Kožená.

Za jednotlivé školy se představí:

  • ZUŠ Kaplice - Chlapecká kapela, Siskin´s
  • ZUŠ B. Jeremiáše ČB - Frank Palacky Jazz Band, Trio Con Fuoco, smyčcový orchestr
  • ZUŠ SOLIS ČB - klávesový soubor
  • ZUŠ Vlachovo Březí - taneční obor
  • ZUŠ Borovany - Školní kapela
  • ZUŠ Piaristické nám. ČB - akordeonový soubor, klarinetové kvarteto, kytarový orchestr, bubenický soubor
  • ZUŠ Písek - Rondo, Parkánek
  • ZUŠ Jindřichův Hradec - komorní uskupení
  • ZUŠ Třeboň - akordeonový soubor, Divadlo poezie
  • ZUŠ Prachatice - taneční obor, Beltina
  • ZUŠ Vodňany - soubor NIC MOC, taneční obor
  • ZUŠ Sezimovo Ústí - Music Stars
  • ZUŠ Strakonice - Malá dudácká muzika
  • ZUŠ Vimperk - Dechový orchestr
  • ZUŠ Český Krumlov - Pěvecký sbor Medvíďata, bubenický soubor, Krumzušband
  • ZUŠ Týn nad Vltavou - Nepresso
  • 2. Soukromá ZUŠ ČB - duo
Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola Sezimovo Ústí, Nerudova 648, Sezimovo Ústí
ZUŠ Borovany, Žižkovo náměstí 20, Borovany
Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II, Jindřichův Hradec
ZUŠ Český Krumlov, Kostelní, Český Krumlov
Základní umělecká škola Karla Komzáka, Zámecké nádvoří 784, Týn nad Vltavou
ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí, Komenského 346, Vlachovo Březí
Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110, Husova 110, Prachatice
Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2, Linecká 2, Kaplice
ZUŠ Třeboň, Hradební 24, Třeboň
Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267, Nerudova 267, Vimperk
Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263, Kochana z Prachové 263, Strakonice
Základní umělecká škola Vodňany, nám. 5. května 104, Vodňany
Základní umělecká škola, Piaristické nám. 1, České Budějovice, Piaristické náměstí č. 1, České Budějovice
Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o., V. Talicha 1807/14, České Budějovice
Soukromá základní umělecká škola SOLIS s.r.o., Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice
ZUŠ B. Jeremiáše, Otakarova 43, České Budějovice