Základní umělecká škola Králíky

Kontaktní e-mail   |   zus.kraliky@tiscali.cz
Facebook   |   https://www.facebook.com/zuskraliky/
Jméno ředitele   |   Mgr. Zdeňka Křížková

Charakteristika školy   |   Základní umělecká škola poskytující výuku a vzdělávání ve všech čtyřech uměleckých oborech - hudebním, tanečním, výtvarném a literárně dramatickém. Škola má dvě místa poskytovaného vzdělávání: - hlavní budova - ZUŠ Králíky, Nádražní 483 - odloučené pracoviště - budova ZŠ a MŠ Červená Voda č. p. 341.
Úspěchy školy   |   Účast žáků v soutěžích a přehlídkách na celostátní i mezinárodní úrovni. Úspěchy žáků při přijímacím řízení na konzervatoře, školy s uměleckým či pedagogickým zaměřením.
Další aktivity školy   |   Vzdělávací kurzy pod doplňkovou činností školy pro děti předškolního věku a dospělé, Společný koncert 4 ZUŠ, spolupráce na školních i mimoškolních kulturních akcích v rámci regionu, České republiky, Polska a Německa.