Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

Web   |   www.zus-vm.cz
Kontaktní e-mail   |   info@zus-vm.cz
Facebook   |   https://www.facebook.com/zusalfredaradokavalmez/

Charakteristika školy   |   Jsme umělecká škola s nejdelší tradicí ve valašskomeziříčském regionu. Vytváříme prostředí plné podpory a respektu, které napomáhá rozvoji schopností a talentu vašich dětí. Podporujeme individualitu a jedinečnost osobnosti, a to díky našemu flexibilnímu a kreativnímu týmu kvalifikovaných pedagogů. Sledujeme nejmodernější přístupy v oblasti uměleckého vzdělávání a klademe důraz na individuální přístup ke každému dítěti. Náš tým zkušených pedagogů dosahuje vysoké úspěšnosti v přijímacích řízeních na střední a vysoké umělecké školy.
Další aktivity školy   |   Naše škola se aktivně podílí na kulturní scéně Valašského Meziříčí. Žáci pravidelně koncertují na akcích pořádaných městem i Kulturním zařízením. Pravidelně ve spolupráci s Nadačním fondem ZUŠ Alfréda Radoka pořádá pětidenní multižánrový Festival Alfréda Radoka, na němž mají žáci možnost ukázat své schopnosti a zahrát si po boku hvězd české hudební scény. V minulých letech festival navštívili Ewa Farná, Vojta Dyk, Richard Krajčo s Nikolasem Grigoriadisem a mnoho dalších.