Základní umělecká škola, Plzeň - Sokolovská

Sokolovská 54
32300 Plzeň
Region: Plzeňský

Kontaktní e-mail: sedlaek@centrum.cz

ZUŠ Open v Plzni

Pořádá: Základní umělecká škola, Plzeň
Místo konání akce:
Náměstí republiky
Plzeň
Datum a čas:
31. května 2019
od 09:30 — do 1. června 2019
od 19:15
Kategorie:
hudba
Anotace akce:

Společný happening ZUŠ Plzeňského kraje pod záštitou hejtmana a primátora města Plzně.

Pátek 31.5.2019

9:30 Rokycany Pěvecký sbor 
9:55 B. Smetany Plzeň  Pěvecký sbor Notičky
10:25 Tachov Pěvecký sbor
10:50 Klatovy Pěvecký sbor 
11:20 T. Brzkové Plzeň Pěvecký sbor + Basta fidli
11:45 B. Smetany Plzeň  Pěvecký sbor Javořičky
12:20 B. Smetany Plzeň  Folklórní soubor Plzeňáček
12:45 Chválenická, Plzeň Folklórní soubor Meteláček
13:10 Dobřany Folklórní soubor Vozembach
14 - 15 hodin návštěva Madgaleny
 Kožené - společný zpěv písní "Pod tím naším okénečkem"
 a "Plzeňská věž"
15:00 T. Brzkové Plzeň Malý taneční orchestr (M. Šašek)
15:50 Sokolovská, Plzeň Ambito (J. Podroužek)
16:40 T. Brzkové Plzeň Dechový orchestr Plzeňanka(R. Kopecký)
17:30 Třemošná Tremolo (D. Bárta)
18:20 Chválenická, Plzeň Velký dechový orchestr (J. Candra)

Sobota 1.6.2019

9:00 Sokolovská Taneční obor
9:20 Chválenická, Plzeň Taneční obor
9:40 T. Brzkové, Plzeň Taneční obor
10:00 B. Smetany, Plzeň Taneční obor
10:20 Dobřany Taneční obor
10:40 Rokycany Taneční obor
11:00 Přeštice Taneční obor
11:20 Domažlice Taneční obor
11:40 Klatovy Taneční obor
12:00 Tachov Taneční obor
     
12:45 Rokycany Big band (p. uč. Vimr)
13:30 Chválenická, Plzeň Akordeonový orchestr (J. Stach)
14:15 Horšovský Týn Saxofonové trio  + Folklorní soubor 
15:00 Nýřany Pevěcké sbory + A. Flajšmanová
15:45 Domažlice Pěvecký sbor
16:30 Nýřany Marioneta (instrum. Soubor)
17:15 Nýřany Drums (rytmicko-melodický soubor)
18:00 Dobřany Dětský orchestr Macarát
18:45 B. Smetany, Plzeň Dechový Junior orchestr

 

Doprovodné akce:

Představení výtvarného oboru ZUŠ T. Brzkové, ZUŠ Chválenická

Další zúčastněné školy:
Základní umělecká škola, Plzeň - Sokolovská, Sokolovská 54, Plzeň
ZUŠ Nýřany,okres Plzeň - sever, Nerudova 440, Nýřany
Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova1, Rokycanova 1, Tachov
ZUŠ Třemošná, Družstevní 750, Třemošná
ZUŠ B. Smetany, Plzeň, Revoluční 100, Revoluční 100, Plzeň
ZUŠ Horšovský Týn, Sady Petra Bezruče, 101, Horšovský Týn