Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou

ZUŠ Open pomáhá na Zelené hoře, koncert na Farských humnech - vystoupení ZUŠ Kraje Vysočina

Pořádá   |   Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou
Místo konání akce   |   Zelená hora - kostel,  Farská humna - městský park Žďár nad Sázavou
Datum a čas   |   4. června od 13:00— do 19:30
Kategorie   |   hudba
Anotace akce

Společný koncert základních uměleckých škol kraje Vysočina na výjimečném místě v památce UNESCO. Program připravily tyto ZUŠ: J. V. Stamice Havlíčkův Brod, Jihlava, Velká Bíteš a F. Drdly Žďár nad Sázavou.

  • 13.00 - 15.00 - Farská humna - vystoupení krajských populárních souborů ZUŠ (vystoupí žáci ZUŠ  Bystřice nad Pernštejnem, ZUŠ Velká Bíteš, ZUŠ Velké Meziříčí a ZUŠ Žďár nad Sázavou)
  • 16.00 -  17.00 - Terasa před kavárnou u Muzea nové generace v zámku Žďáře (vystoupí žáci ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem)
  • 18.00 - 19.30 - Zelená hora - koncert duchovní hudby ZUŠ Kraje Vysočina (vystoupí žáci ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem, ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod,  ZUŠ Jihlava, ZUŠ Velká Bíteš a ZUŠ Žďár na Sázavou)

Výtěžek z dobrovolného vstupného je určen na podporu charitativní organizace Mary´s Meals a jejich programů školního stravování v nejchudších zemích světa. Všem dárcům patří srdečné poděkování.

www.marysmeals.cz

 

Doprovodné akce

Vystoupení ZUŠ Kraje Vysočina (Velké Meziříčí, Bystřice na Pernštejnem, Velká Bíteš a Žďár nad Sázavou) na akci Nedělní brunch (akce Kultura Žďár) v parku na Farských humnech ve Žďáře nad Sázavou. Koncert proběhne na venkovním pódiu v čase od 13 - 15 hodin.

Výstava výtvarných prací ZUŠ F. Drdly ze Žďáru nad Sázavou v ambitech u kostela na Zelené hoře - před a po dobu koncertu na Zelené hoře. 

 

Doprovodné akce

ZUŠ F. Drdly, Žďár nad Sázavou

Mgr. Dana Foralová, ředitelka ZUŠ

tel: 725 949 609

zuszdarnsreditel@seznam.cz

Upřesňující informace

Vstup volný, vstupné - dobrovolný příspěvek