Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510

Stavíme školu vol. 2

Pořádá   |   Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
Místo konání akce   |   Lonkova 510 Pardubice
Datum a čas   |   24. června od 15:00— do 21:00
Kategorie   |   hudba
Anotace akce

Po úspěšném nultém ročníku jsme pro letošní rok připravili opakování loňské open air akce před budovou Základní umělecké školy Pardubice-Polabiny s názvem Stavíme školu. Během celého odpoledne vystoupí žáci hudebních oborů základních uměleckých škol z Pardubického a Královehradeckého kraje. Kromě pardubických souborů a kapel se na zastřešeném pódiu představí orchestry, bigbandy a kapely ze základních uměleckých škol z Vysokého Mýta a Hradce Králové.

Neveřejnou části programu, která proběhne v dopoledních hodinách, budou dva výchovné koncerty pro žáky mateřských škol a prvních stupňů základních škol, o které se postarají hráci dechového a smyčcového orchestru ZUŠ Pardubice-Polabiny pod vedením Jiřího Kabáta a Jakuba Pikly.

V průběhu celého odpoledního programu bude posluchačům k dispozici občerstvení v kavárně a formou stánků.

Záštitu nad touto akcí převzal náměstek primátora města Pardubic Jakub Rychtecký a poslanec parlamentu České republiky Marek Výborný.

Doprovodné akce

O doprovodný program se postarají žáci výtvarného a literárně-dramatického oboru ZUŠ Pardubice-Polabiny, kteří zopakují květnovou akci Tečka / Čárka: umění porozumět (si)kterou vzdávají poctu všem odvážným lidem, kteří neváhali obětovat své životy v boji za svobodu. V pardubickém kontextu je zvlášť významné působení skupiny Silver A.

Doprovodné akce

Pro více informací o této akci nás neváhejte kontaktovat na vladimir.krejci@zuspardubice.cz nebo sledujte naše webové stránky www.zuspardubice.cz a sociální sítě.

Upřesňující informace

Více informací bude brzy k dispozici na webových stránkách školy