Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace

Open air koncert filmových a populárních melodií ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

Pořádá   |   Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
Místo konání akce   |   Došlíkova 48 Brno
Datum a čas   |   11. června od 16:00— do 19:00
Kategorie   |   hudba
Anotace akce

Zveme všechny příznivce krásných melodií na netradiční Open air koncert  – tedy koncert pod otevřeným nebem, který se uskuteční v pátek 11. června 2021 od 16.00 hodin. Koncertní pódium vznikne přímo ve venkovním areálu školy a návštěvníci tak budou mít možnost zažít na vlastní kůži atmosféru letních hudebních festivalů.

A na co se mohou diváci těšit? Pro posluchače je připraven lákavý program, který je složen z filmových skladeb a také z písní, které jsou publiku dobře známy. V průběhu koncertu zazní celá řada populárních melodií a písní z oblíbených filmů v podání našich mladých zpěváků. Program koncertu ozdobí několik skladeb z oblasti vážné hudby v interpretaci žáků hudebního oboru. V krátkém vstupu se představí i cimbálová muzika s pásmem lidových písní. Program koncertu vyvrcholí známými filmovými hity v podání pěveckého sboru a komorního souboru ZUŠ.

Koncert pod širým nebem zaručuje svým návštěvníkům vždy pohodovou a nenucenou atmosféru. Chceme si ji společně užít, tak buďte s námi při tom!

Doprovodné akce

Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace

Telefon  +420 548 212 105
Mobil     +420 774 491 431
E-mail    infozus-brno.cz
Web       www.zus-brno.cz