Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

Od Afriky až k pop rockové hudbě

Pořádá   |   Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Místo konání akce   |   Zámek 14 (kino) Velké Opatovice
Datum a čas   |   31. května od 17:00— do 19:00
Kategorie   |   hudba
Anotace akce

V rámci koncertu se představí žáci ze třídy bicích nástrojů pana učitele Ladislava Šišky, kytarové třídy pana učitele Jiřího Klemsy a Radoslava Štěrby.

Bubeníci ze třídy pana učitele Ladislava Šišky zahrají v rámci etno-poprockového rytmohraní nejen oblíbené rockové, blues rockové a populární hity, ale předvedou také hru na africké dunduny a djembe.

Žáci Jiřího Klemsy zahrají na elektrické a akustické kytary. Zazní skladby folkové, popové rockové. V rámci koncertu se představí také výtězové letošní Dětské porty, která se konala ve Skalici nad Svitavou: Anna Slepánková. Sabina Maluzínová a Vojtěch Veselý a společně zahrají autorskou píseň žákyně Anny Slepánkové

Ze třídy pana učitele Radoslava Štěrby se představí soubor mladých začínajících jazzových hudebníků ZUŠ Velké Opatovice Jazz justice a zahrají výběr jazzových standardů a skladby rockové klasiky.

Doprovodné akce

Marcela Ladecká 777 339 772

ředitelka