Pošli přání a udělej radost

Pošli přání a udělej radost

Datum zveřejnění   |   16. listopadu 2020
 
????Blížící se adventní doba je časem radostného očekávání nejkrásnějšího období v roce, časem setkávání a sdílené naděje.
Doba koronavirové pandemie dlouhodobě sužuje naše blízké - seniory a seniorky, kteří žijí v izolaci od svých blízkých, odtrženi i od svých aktivit, které je naplňovaly radostí. 
 
V rámci adventní doby v čase koronaviru proto společně s pedagogy Základní umělecké školy Jana Hanuše, Praha 6 připravujeme dva "Adventní koncerty pod okny "  pro domovy s pečovatelskou službou v Praze 6. V rámci akce jsou samozřejmostí přísné zachování všech protiepidemických zásad dle nařízení vlády. Při té příležitosti bychom obyvatelům domů rádi předali osobní přání k Vánocům od žáků výtvarných oddělení.  Zapojit se může každý, kdo má chuť.
 
????Stačí vzít pastelky, papíry, nůžky a především kreativitu do hrsti a zaslat nám přání, které potěší. Můžete přidat krátké psaní o sobě, čemu se rádi věnujete, příp. co si přejete sami pod stromeček. Vybraná přání budeme  prezentovat na našich webových stránkách a malé výtvarníky odměníme.
 
????Pokud chcete podpořit přímo domovy seniorů v Praze, budeme se na vaše přání těšit až do 3. 12. 2020 na adrese Umělecké vzdělávání, Újezd 21, 118 00 Praha 1. Jako adresáta napište Irenu Pohl Houkalovou.
 
☘️Inspirovali jsme vás? Zorganizujte spolu s vaší ZUŠ  podobnou akci ve vašem městě a pošlete nám fotografie a video!