Nabídka účasti - PIANOŠTAFETA

Nabídka účasti - PIANOŠTAFETA

Datum zveřejnění   |   26. června 2020

Jedinečnou příležitost zahrát si na jednom pódiu s takovými klavírními osobnostmi, jako jsou např. Zdeněk Král nebo David Mareček, nabízí všem klavíristům bez rozdílu věku a dosaženého hudebního vzdělání speciální a mimořádně oblíbená akce Maratonu hudby Brno nazvaná PIANOŠTAFETA v neděli 16. 8. 2020.

Ať už jste amatéři nebo profesionálové, malí žáci či zasloužilí profesoři, všichni jste v neděli 16. srpna 2020 zváni do pasáže Alfa, abyste převzali klavírní štafetu a po dohrání svého kousku ji předali dál! Maximální délka jedné skladby je 7 minut, vřele vítány jsou i první krátké skladbičky začínajících klavíristů.

Pianoštafetou, kterou zahájí ve 14:00 hodin patron letošního ročníku klavírista a skladatel Zdeněk Král, bude provázet ředitel České filharmonie a klavírista David Mareček.

Přijďte si zahrát, nebo jen poslouchat. Na místě se můžete rozhodnout, zda štafetu převezmete, nebo ne. Své pevné místo u klavíru ale nejjistěji získáte registrací předem u Márii Žilecké na e-mailu pianostafeta@gmail.com.

Aktuality a další informace sledujte na FB Maratonu hudby.