Koncert Naděje v ivysílání ČT

Koncert Naděje v ivysílání ČT

Datum zveřejnění   |   22. června 2021

Pokud jste včera nestihli na ČT art koncert Naděje, nevadí. Nyní je k dispozici na ivysílání České televize. Z celého srdce děkujeme všem malým i velkým umělcům, kteří se na tomto mimořádném a netradičním koncertu podíleli, za úchvatný zážitek. A děkujeme i České televizi , že jej zprostředkovala svým divákům.

Koncert byl symbolickou tečkou a současně vyvrcholením netradičního ročníku festivalu ZUŠ Open 2020 v době pandemie. Jeho hlavní linií bylo sdílení naděje prostřednictvím hudebního řetězu nejmladších interpretů–žáků základních uměleckých škol a jejich pedagogů ze zapojených škol z celé ČR.

V průběhu večera vystoupili stipendisté Akademie mentoringu uměleckého vzdělávání MenART společně se svými mentory – operní pěvkyní Kateřinou Kněžíkovou a houslistou Janem Fišerem a další žáci základních uměleckých škol. Pořadem provázela Marcela Augustová.
 
 

Koncert se uskutečnil na podporu Azylového domu pro matky s dětmi Gloria a poradnu Magdala, které poskytují krizovou intervenci, sociální služby a psychoterapii. Jejich činnost můžete podpořit stále na www.darujme.cz/projekt/1204059.