Děkujeme, byli jste nejlepší!

Děkujeme, byli jste nejlepší!

Milí přátelé,

III. ročník ZUŠ Open je za námi, ale v nás stále doznívají všechny krásné a silné momenty. Celou republiku jsme společně ve dvou dnech doslova proměnili v oázu radosti a oslavu umění.

Chtěli bychom vám z celého srdce poděkovat za vaši profesionalitu, stoprocentní připravenost, za skvělé výkony všech dětí, ale především za pospolitost a otevřenost, která umožnila, aby vše proběhlo s lehkostí a v této výjimečné a inspirativní atmosféře. Letošní message ZUŠ Open, že jsou ZUŠky nejen nositeli kvality a pestrosti svého vzdělávacího procesu, ale také že jejich síla spočívá i ve společné prezentaci a vzájemné inspiraci, potvrdila jejich nenahraditelnou součást kulturního a společenského života regionu.

Datum zveřejnění: 3. června 2019

Každý ročník je vždy o něco lepší a my se už teď těšíme na ten další. Těšíme se, že síla společného sdílení umění a radosti z něj bude nositelkou dalších krásných projektů a jedinečných zážitků. Mimořádnou radost máme z programů, které nabyly další rozměr a přispěly k tomu, že ZUŠ Open může pomoci i potřebným. Jako příklad uvádíme společné umělecké setkání škol ze dvou krajů v Neratově, kde bylo pro Sdružení Neratov, jež se dlouhodobě věnuje pomoci a péči o postižené a lidi s těžkým životním osudem, v rámci ZUŠ Open vybráno téměř 17 000 Kč.

BYLI JSTE PROSTĚ ÚŽASNÍ!!! 

ZDE si můžete vychutnat záznam ze závěrečného slavnostního koncertu v Sala terreně Valdštejnské zahrady Senátu Parlamentu ČR.

První výběr fotografií z letošních společných akcí ZUŠ Open si můžete prohlédnout ZDE

Postupně budeme zveřejňovat vaše fotografie a reportáže na našem Facebooku. (posílejte odkazy na fotky na email: anna@s-m-art.com) Nahrávejte vše taktéž k vašim profilům na našich webových stránkách. Stejně jako v předešlých ročnících budeme připravovat závěrečnou zprávu, kde výběr z vašich fotografiích budeme prezentovat.

Velmi se těšíme na další společná setkávání. Před námi je druhé vystoupení našich stipendistů projektu MenART na Smetanově Litomyšli 22. června, kam jste všichni srdečně zváni. Více o programu a vstupenky najdete ZDE.