AVETON na Designbloku

AVETON na Designbloku

Datum zveřejnění   |   9. října 2020
Ve středu jsme zažili díky pozvání architektonického studia AVETON, realizátorem instalace Exploze ticha letošního Designbloku nevšední zážitek. Instalace, jejímž autorem je architekt a designér Marek Deyl spojuje napínané fólie a akusticky pohltivé sklo a ukazuje možnosti moderních materiálů při absorpci zvuku v prostoru. 
 
 
 
 
 
Nejedná se pouze o výstavní projekt, objekty Exploze ticha jsou navrženy jako modulární prvky do kanceláří, hotelů či lobby veřejných prostor.
 
Společnost AVETON, která zajišťuje komplexní řešení prostorové a stavební akustiky, interiérového designu a audiovizuální techniky – od návrhu až po realizaci, je jedním z významných podporovatelů ZUŠ Open a stipendijní Akademie MenART. DĚKUJEME! 
 

"Nabízíme individuální přístup a bohaté zkušenosti i s těmi nejnáročnějšími projekty. Vyvíjíme inovativní řešení podpořená vlastním výzkumem a vývojem jedinečných akustických materiálů. To, co nás v naší práci neustále posouvá dál, je příležitost vytvářet nové prostory, které svým jedinečným designem a technickým zaměřením dokážou působit na lidi a rozšiřují tak jejich vnímání zvuku." AVETON

Na obrázku může být: 2 people, people standing a beard