Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička

kombinovaný program
Podrobný program:

Poličské TOP zóny rozezní ZUŠ tóny v rámci ZUŠ OPEN 2017

V rámci veřejného vystoupení ZUŠ B. Martinů na Palackého náměstí a v přilehlých prostorách městského parku se představí žáci hudebního, literárně-dramatického, tanečního i výtvarného oboru. S hudebním programem vystoupí jak soubory, tak i sólisté školy. Na programu je také ukázka divadelního představení "Žena v trysku století" v podání literárně dramatického oboru.

Pro návštěvníky je připravený bohatý program, s možností vyzkoušet si společně s Machem a Šebestovou hru na různé hudební nástroje, či využít "Živé karaoke" a zazpívat si svou oblíbenou píseň za doprovodu klavíru.

Milovníci výtvarného umění mohou přiložit ruku k dílu, a pomoci vytvořit velkoformátový obraz, vyzkoušet si netradiční výtvarné techniky či vybarvit omalovánky, které připravili žáci ZUŠ.

V přilehlých prostorách parku budete mít možnost připojit se k tanečnímu oboru při nácviku jednoduchých tanečních choreografií nebo narazit na živé sochy, potulné muzikanty či potkat známé literární postavy...

ZUŠka rozezní Poličku!

Kontakt:

Tomáš Jandl, DiS.

Upřesňující informace:

Broučci

Pořádá: Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
www.zusbmpolicka.cz
Místo konání akce:
Velký sál Tylova domu, Vrchlického 53
Polička
Datum a čas:
30. května 2017
od 18:00 — do 19:30
Kategorie:
jiné
Podrobný program:

Srdečně Vás zveme na představení Broučci

Žáci a pedagogové školy se představí ve volném zpracování známé literární klasiky. Můžete se těšit na balet, živou hudbu, pěvecký sbor i mluvené slovo.

Kontakt:

Tomáš Jandl, DiS.

Upřesňující informace:
Předprodej vstupenek v kanceláři ZUŠ.

Magdalena Kožená

Základní umělecké školy tvoří kořeny naší kulturnosti, naší lásky k umění. Ve světovém měřítku jsou zcela unikátním vzdělávacím systémem, který je třeba hýčkat, rozvíjet a podporovat,“